IC arkitekter as

Ilsø & Christiansen

 

 

 

IC Arkitekter A/S

 

Mileparken 22, 3. sal

2740 Skovlunde

 

T: 7020 2194

F: 7020 2195

 


 

Peter Ilsø

M: 2164 6218

E: peter@icarkitekter.dk

 

Martin Christiansen

M: 2032 4082

E: martin@icarkitekter.dk

   

Kamilla Rasmussen

M: 2989 5931

E: kamilla@icarkitekter.dk

   

Nicholas Green

M: 4089 8680

E: nicholas@icarkitekter.dk

   

Maria Guldbrandsen

M: 6151 9628

E: maria@icarkitekter.dk

   

Thomas Raben-Lange

M: 5013 2958

E: thomas@icarkitekter.dk

   

Rasmus Eriksen

M: 1234 5678

E: rasmus@icarkitekter.dk

   

Bogholderi

M: 7020 2194

E: accounting@icarkitekter.dk

 


 


IC arkitekter as er en løsningsorienteret arkitekttegnestue med mere end 20 års erfaring indenfor byggeri. Tegnestuen tilbyder alle former for arkitektrådgivning, lige fra design, programmering, skitsering og bygherrerådgivning til myndighedsbehandling, detailprojektering, projektopfølgning, tilsyn og byggeledelse. Opgaverne udføres for såvel store som små bygherrer. Tegnestuen er medlem af Danske Ark, foreningen af private rådgivende arkitektvirksomheder.